Sayın Değerli müşterimiz öncelikle firmamızın yaptığı kombi servisi hizmetimizde temizlik ve özen konusunu ele alarak müşteri memnuniyeti firmamız için ön plandadır.Yapılan bütün parça degişimleri 1 Yıl garantili ve uygun fiyatlar kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız öncelikle 16 yıllık aktif olan bir firmadır.İşine saygılı personeller ve uzman ustalarımızın gösterdiği özen ile yola çıkılarak ustalarımızın teknik becerileri ve bilgileri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ana planımızdır.İstanbul anadolu ve avrupa yakasında size hizmet vermekteyiz.

 

 

Kombi Servisi
0216 443 77 11

eca-kombi-servisialarko-kombi-servisi ariston-kombi-servisi auer-kombi-servisi baykan-kombi-servisi baymak-kombi-servisi beretta-kombi-servisi bosch-kombi-servisi buderus-kombi-servisi demirdokum-kombi-servisi  ferroli-kombi-servisi immergas-kombi-servisi protherm-kombi-servisi sanica-kombi-servisi susler-kombi-servisi termoteknik-kombi-servisi vaillant-kombi-servisi viesmann-kombi-servisiberetta-kombi-servisiferroli-kombi-servisi

Kombi Servisi olarak bir çok marka’nın kombi bakım ve tamirini yapmaktayız.

Kombi Bakım ve Tamir yaptığımız markalar ECA, Alarko, Ariston, Auer, Baykan Kombi, Baymak, Beretta, Bosch, Buderus, DemirDöküm, Ferroli, İmmergas, Protherm, Sanica, Süsler, TermoTeknik, Vaillant, Viesmann ve Diğer bir çok markalar destek vermekteyiz.

Siz müşterilerimize en iyi hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından en iyi şekilde kombi bakım, kombi arıza, kombi yedek parça hizmetleri verilmektedir.

Yedek parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir. 7/24 hizmet ağımızla birlikte kaliteli hizmeti deneyimli ve uzman ekiplerimizle sunarak her zaman yayınızda olmaktan gurur duyuyoruz.